Skater Kid 1.2 (Android)

Skater Kid

1.2
Skater Kid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skater Kid, Android cihazlar için geliştirilmiş bir kaykay oyunu.

Skater Kid, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir kaykay oyunu. Sidescroller oyun dinamiklerine sahip olan Skater Kid'te rampalarla dolu bir parkur üzerinde ilerleyip tüm yıldızları toplayarak en yüksek puanı elde etmeyi amaçlıyoruz.

Her yaştan oyunsever için uygun bir oyun olan Skater Kid'te birbirinden zorlu fakat bir o kadar da eğlenceli 60 bölüm bulunuyor. Bu bölümler kademeli olarak artan bir zorluk seviyesine sahipler ve her bölümde farklı tasarımlara sahip rampalarla karşılaşıyoruz.

İsterseniz bu 60 bölümü bitirdikten sonra hayatta kalma modunda mücadele edebilirsiniz. Bu modda herhangi bir limit yok ve dilediğimiz gibi akrobatik hareketler eşliğinde yıldız toplayabiliyoruz.

Çevrimiçi skor tablolarına sahip olan Skater Kid'te elde ettiğimiz puanları diğer oyuncularla kıyaslayarak keyifli bir rekabet ortamı oluşturabiliyoruz. Kaliteli grafikleri ve eğlenceli ses efektleri ile zenginleştirilen Skater Kid, keyifli bir kaykay oyunu arayan oyunseverlerin seveceği türden bir seçenek.