Skiing Yeti Mountain 1.0.1 (Android)

Skiing Yeti Mountain

Skiing Yeti Mountain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10

  • Üretici

    Featherweight Games

Skiing Yeti Mountain kolay oynanabilen ve eğlenceli bir mobil beceri oyunudur

Skiing Yeti Mountain hem oyuncuları eğlendiren hem de Nepal depremi nedeniyle oluşan zararlar için Nepal halkına yardım yapmalarını sağlayan bir mobil kayak oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Skiing Yeti Mountain'ın gelirlerinin yarısı Nepal için oluşturulan yardım fonlarına aktarılıyor. Oyunda yeti adlı efsanelere konu olan canavarların izini süren bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımızın bu yetileri bulabilmesi için dağ yamaçlarından aşağı doğru süzülerek yol alması gerekiyor. Hangi yöne gideceğini ise macerası boyunca karşılaşacağı ilginç ve komik karakterler söylüyor. Hikayemiz boyunca birçok farklı karakterlerle ve eğlenceli diyaloglarla karşılaşmaktayız.

Tamamiyle retro havaya sahip olan Skiing Yeti Mountain'da renkli 8 bit grafikler mevcut. Oyundaki düşük poligonlu kahraman modellemeleri komik görünüyor. Skiing Yeti Mountain'da temel amacımız ağaçlara çarpmadan slalom yaparak ilerlemek ve bölümleri geçmek. Yolumuz üzerinde bize hangi yöne doğru kayacağımızı gösteren bayraklar yer alıyor. Bu bayrakları takip ederken bir yandan da ağaçlara çarpmamaya çalışıyoruz. Oyunu tek parmağınızla oynayabilmektesiniz.

Kolay oynanabilen ve eğlenceli bir içeriğe sahip olan Skiing Yeti Mountain kısa sürede bağımlılık yapabiliyor.

ARTILAR

Mizahi içerik

Retro grafikler

Kolay oynanış

EKSİLER

YORUMLAR