Sky Force Reloaded 1.00 (Android)

Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    406

  • Üretici

    Infinite Dreams

Sky Force Reloaded ünlü uçak savaşı oyunu serisinin yeni oyunudur

Sky Force Reloaded eğer mobil cihazlarınız üzerinde kaliteli bir uçak savaşı oyunu oynamak isterseniz kaçırmamanız gereken bir oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Sky Force Reloaded daha önceden keyifle oynadığımız Sky Force 2014 adlı oyunun devam oyunu. Sky Force Reloaded'da yine uçağımızın pilot koltuğuna oturarak gökyüzüne açılıyoruz ve düşmanlarımızla savaşmaya başlıyoruz.

Sky Force Reloaded, 90'lı yıllarda atari salonlarında oynadığımız shoot 'em up türündeki kuşbakışı kamera açısıyla oynanan uçak savaşı oyunlarındaki klasik oynanış yapısına sadık kalıyor. Yine uçağımızı yukarıdan kontrol ediyoruz ve parmağımızı ekranda sürükleyerek onu yönlendiriyoruz. Uçağımız otomatik ateş ederken düşmanlardan düşen yıldızları ve silah geliştirmelerini topluyoruz. Yeni bölümlerin yer aldığı oyunda yeni bölüm sonu canavarları da bizi bekliyor.

Sky Force Reloaded'da geliştirilmiş graifkler bizi bekliyor. Oyunun dikkat çeken bir diğer yeniliği de farklı uçak türlerini kullanmamıza izin verilmesi. Bu uçaklar kendilerine has avantajlara ve dezavantajlara sahip oldukları için bize farklı oyun stilleri sunuyorlar.

Sky Force Reloaded yine kazanacağımız yıldızlarla uçağımızı kalıcı olarak geliştirmemize imkan tanıyor.

ARTILAR

Yeni uçak türleri

Bol aksiyon

Güzel grafikler

EKSİLER

YORUMLAR