Sky Glider 1.0 (Android)

Sky Glider

1.0
Sky Glider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Glider'da kağıt uçağımızla engellere çarpmadan en uzağa gitmeye çalışıyoruz.

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunu arıyorsanız Sky Glider'a göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen kağıt uçağı kusursuz bir şekilde yönlendirip, hiçbir engele çarpmadan mümkün olduğunca ileri götürmek.

Oyun ilk bakışta Flappy Bird'ü anımsatıyor fakat tema olarak tamamen farklı bir çizgide ilerliyor. Buna ek olarak oyunun fizik motoru ve kontrolleri de daha farklı karakterlere sahipler. Sky Glider'da uçağımızı ileri götürmeye çalışırken mümkün olduğunca yumuşak hareketler gerçekleştirmemiz gerekiyor. Zaten bölüm tasarımları bizi buna itiyor.

Kontroller son derece basit. Ekrana basılı tuttuğumuz süre boyunca uçağımız yükseliyor bıraktığımız zaman ise alçalıyor. Önümüze çıkan engellerin arasından bu mekanizmayı kullanarak geçiyoruz. Herhangi bir yere çarpacak olursak oyunu kaybetmiş sayılıyoruz ve baştan başlamamız gerekiyor. Sürekli dğeişen arkaplan renkleri ve engeller oyunun monoton hale gelmesine engel oluyor.

Eğer beceri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Sky Glider denemeniz gereken yapımlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR