Sky Hoppers 1.0.0 (Android)

Sky Hoppers

Sky Hoppers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Hoppers, her seferinde baştan başlamaktan bıkmayacağınız retro görselli beceri oyunu.

Sky Hoppers, görselleriyle Crossy Road oyununu hatırlatan oldukça zorlu beceri oyunu. Sadece Ketchap’ın sinir bozucu derecede zor olmasına karşın bağımlılık yapan oyunlar çıkardığını düşünüyorsanız sizi yanılgıya uğratacak bir yapım.

Android tabanlı hem telefon hem de tabletlerde oynanabilen ücretsiz olarak sunulan oyunda amacınız karakterleri olabildiğince küçük platform üzerinde ilerletmek. Evet, tek yaptığınız karakteri ufak dokunuşlarla yürütmek. Lakin karakteri belirtilen çizgiye ulaştırmak son derece zor. Her ne kadar yol çizgileri çıksa da bunları takip ederek istenen noktaya varmak zor. Basacağınız noktayı çok iyi tespit etmeli, çizgileri gördüğünüz an hızlıca ilermelisiniz. Platformu oluşturan kutucukların üzerinde çok beklerseniz düşüp sil baştan başlıyorsunuz.

Renkli retro tarzı görselleriyle dikkat çeken oyunda çıkış noktasına sağ salim ulaşmak tek başına yeterli olmuyor; platformun belli noktalarında çıkan altınları da toplamanız gerekiyor. Altınlar yeni karakterleri açabilmeniz açısından mühim.

YORUMLAR