Sky Punks

Sky Punks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Punks, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Sky Punks, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon ve beceri karışımı bir oyundur. Angry Birds ve daha pek çok popüler oyunun yaratıcıs Rovio tarafından geliştirilen Sky Punks oyuncuların yeni tutkusu olacak gibi duruyor.

Sky Punks adından da anlaşılacağı gibi bir hava yarışı oyunu. Neo Terra ülkesinin zorlayıcı arazisinde yarışacağınız oyunda koşu oyunlarının mekaniği kullanılmış diyebilirim. Fakat bu kez uçan bir motorun üzerindesiniz.

Oyuna ilk başladığınızda size nasıl oynandığını öğreten bir tutorial ile karşılaşıyorsunuz. Yapmanız gereken koşu oyunlarında olduğu gibi parmağınzı sağa, sola, aşağı, yukarı kaydırarak engellerden kaçmak ve gidebildiğiniz kadar gitmek.

Subway Surfers'ı andıran bir oyun yapısına sahip olan Sky Punks'da çeşitli görevleriniz var ve onları yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için de belli bir süre boyunca engellere çarpmadan ilerlemeniz gerekiyor.

Oyunda enerji mantığı bulunuyor bu yüzden üstüste çok fazla oynayamıyorsunuz ve enerjinizin yüklenmesini beklemeniz gerekiyor. Eğer beklemek istemiyorsanız oyun içi satın almadan enerji satın alabiliyorsunuz.

Ayrıca oyunda çeşitli güçlendiriciler de bulunuyor. Örneğin önünüzde üç yol var ve üçünde de engel varsa füze göndererek yolunuzu açmanız gerekiyor. Bu yüzden güçlendiriciler konusunda stratejik davranmanız gerekiyor. Ayrıca oynadıkça yeni karakterleri açtırabiliyor ve çeşitli kıyafetler giyebiliyorsunuz.

Eğlenceli bir oyun olan Sky Punks'ı indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR