Sky Way

Sky Way
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Way, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Sky Way, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Zorlu bir oynanışa sahip olan oyunda becerilerinizi sınamaya çalışıyorsunuz.

Zevkli ve zorlu bir beceri oyunu olan Sky Way, telefonlarınızda olması gereken eğlenceli bir oyundur. Zor ve tehlikeli bölümlere sahip olan oyun, farklı oyun modlarıyla da ön plana çıkıyor. Basit bir oynanışa sahip olan oyunda elmasları toplama çalışıyorsunuz. Arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz oyunda dikkatli olmalı ve tehlikelerden uzak durmalısınız. Düz bir yol üzerinde ilerlemeye çalıştığınız oyunda aşağı düşmemeniz gerekiyor. Eşsiz bir fizik sistemine sahip olan oyunda eğlence dolu bir oyundur. Tek parmak ile kontrol sağlayabildiğiniz oyunda işiniz bir hayli zor. Çocukların da beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm Sky Way'i sakın kaçırmayın. Eğer zevkli ve eğlenceli bir oyun arayışındaysanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Sky Way oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR