Sky 1.0 (Android)

Sky

1.0
Sky
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky, ücretsiz olarak indirebileceğimiz keyifli bir beceri oyunu.

Sky, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlence dozu yüksek fakat bir o kadar da zorlu bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ve her yaştan oyunseverin hoşuna gidebilecek nitelikler taşıyor.

Ketchapp firması tarafından tasarlanan bu oyunda kare formlu bir objeyi etraftaki engellere çarpmadan ilerletmeye çalışıyoruz. Yolculuğumuz esnasında karşımıza çok sayıda engel çıkıyor. Ekrana tıklayarak bu engellerin üzerinden zıplayabiliyoruz. Çift tıkladığımız zaman ise obje havada bir kez daha zıplıyor.

Oyunu zorlu kılan detaylar arasında sadece önümüze çıkan engeller yok. Belirli zamanlarda kendini klonlaması aynı anda iki hatta üç farklı objeyi kontrol etmek zorunda kalıyoruz. Bu da işimizi hayli zorlaştırıyor.

Kendini klonlayan obje bazı zamanlarda klonlarını birleştirerek tek parça haline geliyor. Oyun sürekli olarak bu şekilde ilerlediği için sonu gelmez bir değişkenlik var. Dolayısıyla tekdüze hale gelmiyor ve uzun süreler boyunca oynanabiliyor.

YORUMLAR