Skyblock Craft 1.0.1 (Android)

Skyblock Craft

Skyblock Craft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skyblock Craft mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz Minecraft enzeri bir oyundur

Skyblock Craft oyunculara geniş özgürlük tanıyan ve bolca eğlence sunan bir mobil sandbox oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabilceğiniz Minecraft benzeri bir oyun olan Skyblock Craft'da oyuncular kendi dünyalarını inşa edebiliyorlar ve görkemli yapılar oluşturabiliyorlar. Skyblock Craft, keşfetme tabanlı bir yapıya sahip. Oyunda etrafımızdaki dünyayı keşfederek yapılar oluşturmak için gerekli kaynakları toplayabiliyoruz. Bu kaynaklar arasında elmaslar, altın, demir ve bakır madenleri yer alıyor. Kazmamızı kullanarak madencilik yaptıktan sonra bu kaynakları topluyoruz ve sonrasında inşaat işlerinde kullanıyoruz.

Skyblock Craft'de eşya üretmemizde mümkün. İşimize yarayacak eşyaları üretip oyundaki hayatımızı daha da kolay hale getirebiliyoruz. Oyun içerisinde keşfedilecek birçok farklı yer oyuncuları bekliyor. Ormanlık alanlar, çöller, soğuk iklimlere özgü tundralar oyunda bulabileceğiniz arazi şartlarından bazıları.

Skyblock Craft tıpkı Minecraft'ta olduğu gibi küpler üzerine kurulu bir yapıya sahip. Oyunun grafikleri de pikseller halinde. Eğer ücretsiz bir Minecraft alternetifi arıyorsanız Skyblock Craft'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR