Skylanders Ring of Heroes A.1.0.1 (Android)

Skylanders Ring of Heroes

Skylanders Ring of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaliteli içerikler bizleri bekliyor olacak.

Mobil rol oyunları arasında yer alan ve zengin yapısı ile rakiplerini birer birer geride bırakmaya hazırlanan Skylanders Ring of Heroes milyonlara hitap edecek.

Com2uS tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak iki farklı mobil platformda oyunculara sunulan Skylanders Ring of Heroes HD kalitesindeki grafikleri ile adından söz ettirecek. Zengin içerikleri ile oyunculara sürükleyici bir rol oyunu oynama fırsatı sunan yapımda bizleri titizlikle hazırlanmış görsel efektler bekliyor olacak. Oyuncular karakterlerini seçecek ve 10 büyülü Runik yetenekleri ile güçlendirerek ölümsüz bir yapıya kavuşturacaklar. Gerçek zamanlı olarak gerçek oyunculara karşı yapacağımız savaşlardan galip ayrılmaya çalışacağız.

Oyunculara ön kayıt etkinlikleri de sunan yapım çeşitli ödüller ile oyuncuların yüzünü de güldürüyor. Muhteşem bir oynanış yapısına sahip olan oyunda amacımız rakiplerimizi etkisiz hale getirerek daha güçlü bir karaktere sahip olmak olacak. Basit kontrollere sahip olan mobil rol oyununda görsellikte ön planda olacak.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR