Slap You

Slap You
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slap You ilginç bir Android oyunudur

Slap You oyunculara tokatlama yeteneklerini gösterme ve reflekslerini test etme imkanı sunan bir mobil tokatlama oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Slap You'da herbirimizin iş hayatında karşılaşabileceği çekişmeler, kariyer hırsları ve iş tartışmaları ortaya dökülüyor. Oyunda kahramanımızı yöneterek diğer çalışanlarla tartışıyoruz ve tokat savaşına giriyoruz. Tabii ki karşımızdaki insanların da eli armut toplamıyor ve Allah ne verdiyse yapıştırıyorlar. Bu nedenle bir yandan karşımızdakilere tokatlama yeteneklerimizi kanıtlarken bir yandan da bize savrulan tokatlardan kaçmamız gerekiyor.

Slap You 2 boyutlu grafiklere sahip bir oyun. Oyunun grafikleri anime çizgi romanlara benzer bir yapıya sahip. Her tokatlaşma mücadelesinden önce yine çizgi roman tadında ara sahneler ve diyaloglar yer alıyor ve karşımızdakini tokatlamamız için gerekli altyapı hazırlanıyor. Bundan sonra er meydanına çıkıyoruz ve bize ters gidenleri analarından doğduna pişman ediyoruz. Oyunda zamanlama çok önemli. Doğru zamanda tokat atabilmek için tokatlama tuşunun üzerinde parmağımızı sürüklüyoruz. Bize yöneltilen tokatlardan kaçmak için ise kaçma tuşunun üzerinde parmağımızı sürüklüyoruz.

Slap You hem saçma hem de komik olabilmeyi başaran, nereden çıkttığı belli olmayan, size hayatın anlamını sorgulatan bir mobil oyun.