Slow Down 1.0.1 (Android)

Slow Down

Slow Down
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slow Down, Android cihazlarımız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir beceri oyunu.

Beceri oyunlarına merakı olan oyunseverlerin en az bir kez olsun duyduğu bir stüdyo olan Ketchapp, karşımıza yine hem sinir olmamıza sebep olan hem de eğlenceli dakikalar yaşatan bir oyunla çıkıyor.

Slow Down isimli bu beceri oyununda kontrolümüze verilen topu zorlu platformlar üzerinde ilerletmeye ve hiçbir engele çarptırmamaya çalışıyoruz. Oyunda alacağımız puan gittiğimiz mesafe ile doğru orantılı. Ne kadar ileri gidebilirsek o kadar fazla puan alıyoruz. Oyundaki tek amacımız engellere çarpmamak değil aynı zamanda yıldızları da toplamak.

Oyunda ilginç bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Kontrolümüze verilen top otomatik olarak ilerliyor. Sabit bir hızda giden bu topu ekrana parmağımızı basılı tutarak yavaşlatabiliyoruz. Doğru zamanda yavaşlatarak veya hızlı gitmesine izin vererek önümüze çıkan zorlu engellerden geçmesini sağlıyoruz.

Oyunun geneli bir nebze monoton ilerliyor. Bu durumun farkına varan geliştiriciler açılabilir toplar ile farklılık yaratmaya çalışmışlar. Fakat en azından bölümlerdeki renk temaları da değişiyor olsaydı daha renkli bir hava oluşturlabilirdi.