Smart Lock 1.0.2 (Android)

Smart Lock

Smart Lock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smart Lock ekran kilidinizi daha kolay şekilde aktifleştirmenizi sağlayan bir mobil uygulamadır

Smart Lock mobil cihazınızdaki ekran kilidini daha kolay erişilebilir bir hale getiren bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir ekran kilidi uygulaması olan Smart Lock mobil cihazlarımızı kullanırken en sık yararlandığımız olan ekran kilidini çok daha hızlı bir eşkilde aktifleştirebilmemizi sağlıyor. Normalde akıllı telefon veya tabletlerimizde ekran kilidinin aktifleştirilmesi için belirli bir süre cihazda işlem yapmamamız veya güç tuşuna basmamız gerekiyor. Fakat güç tuşumuz problemliyse bu iş sıkıntılı bir süreç olabilmeke. İşte Smart Lock ile bu sıkıntıyı ortadan kaldırabilisiniz.

Smart Lock temel olarak ekrana iki kere arka arkaya dokunduğunuzda ekranı kilitleyebilmenizi mümkün kılan bir uygulama. Bu sayede ekranınızı uyku moduna almak için cep telefonunuzun veya tabletinizin güç tuşuna ihtiyaç kalmıyor. Smart Lock bu özelliğinin haricinde ekranın ne zaman kapatılacağını belirlemenize de imkan veriyor.

Smart Lock küçük; fakat bir o kadar da faydalı bir işleve sahip olan, ihtiyaca hitap eden kullanışlı bir Android uygulaması olarak tanımlanabilir.

YORUMLAR