Smash Champs 1.5.2 (Android)

Smash Champs

Smash Champs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kiloo Games taraından hazırlanan Smash Champs, Android için benzeri olmayan ücretsiz bir dövüş oyunu.

Subway Surfers oyunlarının arkasında olan Kiloo Games'in bir çalışması olan Smash Champs yine son derece bağımlılık yaratabilecek bir potansyele sahip. Canavarımsı dövüşçülerin antrenörü olduğunuz bu oyunda hazırlamış olduğunuz eğitim programına göre dövüş performanslarını gerçekleştirecek olan canavarların ringdeki başarısına katkıda bulunuyorsunuz.

Oyunun içerisinde gelişim kaydedebileceğiniz birçok bölüm var ve bu farklı seçenekler oyun zevkinizi canlı tutmakla kalmıyor, farklı mekanikleri de barındırdığı için daha çeşitli bir oyun deneyimi sunuyor. Düşük performanslı Android telefonlarda bile iyi bir performans sergileyen oyun biraz daha eski modellerde takılmalar yaşatabilir, ancak çalışıyor olması bile güzel bir şey.

Alışılagelmiş dövüş oyunlarını andırmayan Smash Champs ilk başta tuhaf bir izlenim yaratıyor olacaktır ama oyunun sunmuş olduğu farklı sisteme oynadıkça alışıyorsunuz. Hatta daha önce böyle bir oyun nasıl yapılmamış diye şaşırabilirsiniz de. Ücretsiz olarak oynayabildiğiniz bu oyunda karakter gelişimini hızlandırmak için uygulama içi satın alma dinamiklerinden faydalanabiliyorsunuz.

YORUMLAR