SMS Forwarder 4.2.1 (Android)

SMS Forwarder

SMS Forwarder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SMS Forwarder uygulaması ile Android cihazlarınıza gelen SMS mesajlarını başka alıcılara kolayca iletebilirsiniz.

Android akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz ve size gelen SMS mesajlarını otomatik olarak başkalarına iletebileceğiniz kullanımı kolay ve ücretsiz bir uygulama arıyorsanız SMS Forwarder uygulaması denemeniz gerekenler arasında yer alıyor. Hem pek çok kullanıcı için yeterli seçeneğe sahip olması hem de bu seçenekleri oldukça sade ve anlaşılır bir şekilde sunması sayesinde uygulamanın yeterince işlevsel olduğunu söylemek mümkün.

Aldığınız SMS mesajlarını çeşitli kriterlere göre başkalarına iletmeniz SMS Forwarder ile gerçekleşebiliyor ve böylece teker teker mesajları kopyalama ve gönderme zahmetinden kurtulabiliyorsunuz.

İletmek istediğiniz SMS’leri belirlerken hangi kişilerden gelenlerin iletileceğini seçebiliyor, belli kişilerden gelen mesajları yine belli bazı kişilere otomatik olarak iletebiliyorsunuz. Böylece farklı konulara sahip olan SMS mesajlarını o konuya uygun kişilere göndermek mümkün oluyor.

Uygulamada çeşitli kurallar tanımlayabilme özelliğinden faydalanarak iletilecek olan SMS mesajları üzerinde otomatik düzenlemeler yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Orijinal gönderenin iletilmiş mesajda belirtilmesi ya da belirtilmemesi gerektiğini de yine tanımlamalar içerisinden seçebilirsiniz.
SMS Forwarder’ın sahip olduğu diğer bazı özellikler ise şu şekilde:

  • İletilecek mesajların zamanlarını seçebilme
  • İletilen SMS’lerin SMS uygulamasına gelmemesini sağlama
  • Tarihçe gösterimi

Eğer sık sık SMS iletme işlemini gerçekleştirmeniz gerekliyse uygulamaya göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR