Snail Bobbery: Fantasy Journey 1.2 (Android)

Snail Bobbery: Fantasy Journey

1.2
Snail Bobbery: Fantasy Journey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farklı bulmacalar çözeceğiz.

Mobil platformun başarılı isimlerinden birisi olan Big Big Games, Snail Bobbery: Fantasy Journey ile oyuncuları farklı bir maceraya çıkarıyor.

Oldukça kaliteli grafiklere ve zengin bir oynanış atmosferine sahip olan oyunda fantazi yolculuğuna çıkacağız. Oyun içerisinde salyangoz olan  Bobbery adlı karakteri canlandıracak ve ilerlemeye çalışacağız. Farklı bölümlerin ve engellerin yer aldığı mobil macera oyununda karanlık bir atmosfer yer alacak. Benzersiz 20 farklı seviyenin yer aldığı yapımda oyuncular çeşitli bümlacalar ile karşılaşacak ve bu bulmacaları çözmeye çalışacaklar.

Milyonlarca kez web platformunda oynanan bu oyunda bulmacaları çözerek ilerleyecek ve çeşitli engeller ile de karşılaşacağız. Basitten zora doğru ilerleyen bu bulmacalar ile yolcuğumuza devam etmeye çalışacağız. Şiddet unsurlarına yer vermeyen yapım oyuncuları düşünmeye itiyor. Oyuncular bulmacaları çözmek için çeşitli ipuçlarından yararlanabilecekler.

Ses efektler ile desteklenen oyun 18 Kasım’dan bu yana düşük bir kitle tarafından oynanıyor. Snail Bobbery: Fantasy Journey sadece Google Play üzerinde yayınlandı.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR