Snake Game

Snake Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snake Game, klasik yılan oyununu oynamayı özleyenler için geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir Android yılan oyunu.

Snake Game, Android mobil cihaz kullanıcılarının ücretsiz olarak indirip Nokia 5110 ve 3310 telefon modelleri ile popüler olan klasik yılan oyununu oynama imkanı sunan başarılı bir Android oyunu.

Geçmişteki günlerde yılan oyununu çok fazla oynuyorsanız ve oynamayı özlediyseniz, Snake Game'i hemen indirip eski günleri yad edebilirsiniz.

Eski günlerdeki eğlenceyi geti getiren oyunda açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı oyun modu bulunuyor. Ayrıca oyunun kontrolleri de son derece rahat.

Grafik açısından günümüzdeki modern oyunlar gibi değil de tam tersine eski klasik yılan oyununu andıran çizgiler kullanılan Snake Game'de diğer oyuncular ile yarışabilmeniz için bir de liderlik tablosu bulunuyor. Eğer eskiden çok iyi oynuyorsanız şimdi rekorları kırma vakti geri geldi.

Duraklatma seçeneği bulunan oyunu oynadıkça daha da oynamak isteyeceğiniz doğru. Fakat çok fazla oynarsanız ufak aralar ile gözlerinizi dinlendirmeyi de ihmal etmeyin.

Yılan oyunu oynamayı özlediyseniz, Snake Game'i Android telefon ve tabletlerinize hemen indirerek oynamayı başlayabilirsiniz.