Snake King 1.1.1 (Android)

Snake King

Snake King
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snake King, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir snake oyunudur.

Snake King, telefon tarihinin kült oyunlarından Snake'in modern bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerimizden oynayabileceğimiz oyunda, tamamen parmaklarımızı kullanarak ekrandaki yön tuşlarıyla Snake macerasının içine yeniden atılıyoruz. Her yaştan insanın keyifle oynayabileceği bu oyunu dilerseniz tekrardan hatırlayalım.

Snake'in akıllı telefon öncesi dönemi hatırlayanlarda çok özel bir yeri vardır. Birçoğumuzun şimdinin antika diye tabir edilen telefonlarında uzun saatler geçirdiği ve telefonda oyun denince akla gelen ilk isim olan Snake ile gerçekten ayrı bir bağı var. İçinde yaşadığımız dönemin akıllı telefonlarında eminim o tadı yakalayamayan pek çok kullanıcı bulunuyordur. Olsun, bu keyfi yeniden yaşamak gerçekten paha biçilemez.

Snake King tamamen ellerimizi kullanarak, ekrandaki yön tuşlarıyla kontrolü sağladığımız bir beceri oyunu. Bildiğimiz Snake'in aynısı fakat devir akıllı telefon devri olunca bazı mekanikler ister istemez gelişmek, değişmek zorunda. Bu oyunda da çeşitli modlar bulunuyor. Çok oyunculu olması da önemli bir artısı. Dilerseniz klasik modda oynayın, dilerseniz arcade modunda Snake'in keyfini sürün. Bu tamamen size kalmış.

Nostaljik bir deneyim yaşamak isterseniz ücretsiz olarak bu oyunu indirebilirsiniz. Özellikle 3310 devrini yaşayamayanlara ve yeniden bu zevki tatmak isteyenlere mutlaka öneririm.

YORUMLAR