Snake Rewind 1.0.0.5 (Android)

Snake Rewind

Snake Rewind
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snake Rewind, klasik Snake oyununun yenilenmiş versiyonudur

Snake Rewind 90'lı yılların en çok oynanan mobil oyunu olan klasik Snake oyununun yenilenmiş ve günümüz mobil cihazları ile uyumlu hale getirilmiş versiyonudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerimize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğimiz bu yenilenmiş Snake oyunu ya da yılan oyunu ilk olarak 1997 yılında Nokia 3110, 3210 ve 3310 gibi telefonlarda karşımıza çıkmışltı. Taneli Armanto tarafından geliştirilen Snake oyunu bir salgın gibi yayılarak milyonlarca Nokia kullanıcısı tarafından oynanmıştı. Kısa sürede bağımlılık yapan oyunda arkadaşlar arasında tatlı rekabetler yaşanmış, herkes birbirinin rekorunu kırmak için mücadele etmişti.

İşte bu eğlence ve heyecan Snake Rewind ile Android cihazlarımıza taşınıyor. Snake Rewind yenilenmiş grafiklere ve küçük oynanış eklentilerine sahip. Oyunda yine çubuk şeklindeki bir yılanı yöneterek noktaları yemeye çalışıyoruz. Artık karşımızda sadece noktalar yok, çeşitli özel meyveler bize geçici güçlendirmeler ve değişiklikler sunuyor. Noktaları yedikçe yılanımız daha çok uzuyor ve bir süre sonra onu yönlendirmemiz güçleşiyor. Bu nedenle daha dikkatli hareket etmemiz gerekiyor.

Snake Rewind'da yılanımızı kontrol etmek için ekranın aşağısına, yukarısına, sağına veya soluna dokunuyoruz. Oyuna ilk başladığınızda kontrol yapısını keşfetmek biraz güç olabiliyor; fakat kısa sürede kontrollere alışılıyor. Snake Rewind ile yine bizi bağımlılık yapıcı bir oyun deneyimi beklemekte.

Snake Rewind

YORUMLAR