Snake.io 1.4 (Android)

Snake.io

1.4
Snake.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snake.io mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Snake.io bir kere oynadıktan sonra kısa süre içerisinde bağımlılığa dönüşebilen, basit bir mantığa sahip; fakat bir o kadar da eğlenceli bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Snake.io'da bir süre önce çıkış yapan ve büyük beğeni kazanan Agar.io adlı oyundaki formül klasik Snake oyunundaki yapıyla birleştiriliyor. Oyundaki temel amacımız küçük yılanımızın noktaları yemesini sağlayarak onu en büyük yılan yapmak. Bu işi yaparken de sınırlı bir alan içerisinde diğer oyuncuların kontrol ettiği yılanlarla mücadele ediyoruz.

Snake.io'da noktaları yedikçe yılanımız uzuyor. Diğer oyuncuların yılanları da aynı şekilde uzayınca yer daralıyor. Kontrol ettiğiniz yılanla başka bir yılanı ısırdığınızda ise oyun sonlanıyor. Bu nedenle noktaları yerken dikkat etmeniz gerekiyor. Başka yılanı ısıran yılanlar ise parçalanıyor, bu parçaları yiyerek daha hızlı büyüyebilmektesiniz. Snake.io'da küçük bir yılan olsanız bile başarılı olma ihtimaliniz bulunmakta.

Snake.io'da kütle bırakarak geçici olarak hızlanabilmeniz ve rakiplerinizi aldatabilmeniz de mümkün.

YORUMLAR