Snow Cone Maker 1.0.4.0 (Android)

Snow Cone Maker

Snow Cone Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snow Cone Maker, buzlu ve soğuk bir içecek hazırlayarak afiyetle içebileceğiniz eğlenceli bir Android oyunu.

Snow Cone Maker, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde sıcak yaz günlerinin etkisini azaltacak ve sizi serinletecek bir içecek hazırlama oyunu.

Oyundaki göreviniz göze güzel görünen, buzlu ve rengarenk bir içecek hazırlamak. Hazırlamanız için gereken talimatlar oyunda size veriliyor.

Sıcak yaz günlerinde içinizi birazcık dahi olsa serinletecek bir oyun olan Snow Cone Maker sayesinde normalde evde sık sık yapmayacağınız buzlu içecekler hazırlayabiliyorsunuz.

Öğrenme ve eğlence amaçlı hazırlanan oyun sayesinde 3 boyutlu bir buzlu içecek hazırlama keyfi yaşayacaksınız. Buzlu ve renkli içeceği yapabilmeniz için gerekli olan tüm araçlar ve malzemeler oyunda size sunuluyor.

İçeceği yaparken kullanacağınız aromalara siz karar veriyorsunuz. Ayrıca tatları seçtikten sonra içeceğinizi nasıl görüneceğini de siz karar veriyorsunuz.

Can sıkıntısını gidermek, boş vakit değerlendirmek ya da basit eğlence amaçlı oynayabileceğiniz bu oyunu Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz.