Snowboard Party 2 1.0.0 (Android)

Snowboard Party 2

Snowboard Party 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snowboard Party 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir snowboard oyunudur

Snowboard Party 2 mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en başarılı snowboard oyunları arasında yer alan bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir snowboard oyunu olan Snowboard Party 2'de gerçekçilikten ziyade çılgın ve adrenalin dolu bir oynanış oyun severlere sunulmakta. Oyunda karlı dağ yamaçlarından son sürat aşağıya doğru süzülürken snowboard tahtamızla rampalardan uçabiliyor ve havada taklalar atarak heyecanlı anlar yaşayabiliyoruz. Hareketleri birleştirdikçe oluşturacağımız kombolar sayesinde bonus puanlar elde edebilmekteyiz. Oyun bu yönüyle bize oyun konsollarımızda ve bilgisayarlarımızda oynadığımız Tony Hawk's Pro Skater oyunlarını hatırlatıyor.

Snowboard Party 2'de farklı oyun modları yer almakta. Bu oyun modlarında dilerseniz serbest bir şekilde akrobatik hareketler çalışabilir, dilerseniz zamana karşı yarışabilir, dilerseniz büyük atlayışlar yaparak ağaüıya doğru süzülürken komboları dizebilirsiniz. Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi online olarak diğer oyunculara karşı yarışabilmeniz de mümkün.

Snowboard Party 2 oldukça güzel üç boyutlu grafiklere sahip. Oyun içerisinde 21 farklı yarış alanı ve yüzlerce kostüm ve ekipman seçeneği oyuncuları bekliyor.

YORUMLAR