Soccer 2015 1.0.2 (Android)

Soccer 2015

Soccer 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soccer 2015 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur

Soccer 2015 oyunculara yeşil sahalara çıkarak rakipleriyle heyecan dolu maçlar yapma imkanı veren bir mobil futbol oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Soccer 2015'te oyuncular takımlarını seçerek kariyerlerine başlıyorlar. Farklı liglerden birinde mücadeleye başladıktan sonra basamak basamak kariyerimizde yükselebiliyoruz. Maçları kazandıkça oyun zorlaşmaya başlıyor ve bizi daha da heyecanlı maçlar bekliyor.

Soccer 2015'te sadece maçlara çıkmanın yanısıra takımımızın yönetimiyle de ilgileniyoruz. Oyunda transferleri biz yönetmekteyiz. Kupaları ve şampiyonlukları kazanabilmek için yıldız futbolcuları takımımıza transfer etmemiz gerekiyor. Bu sayede daha güçlü takipler karşısında daha büyük şansa sahip olabiliyoruz.

Soccer 2015'in grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir. Kolay kontrollerle donatılmış oyunda sanal kontrol çubuğu ve sanal tuşları kullanıyoruz. Oyunda sadece 2 tuş yer alıyor. Bu yapı hareketleri kolay gerçekleştirmenizi mümkün kılıyor ve oyunun karmaşık olmasını önlüyor.

YORUMLAR