Soccer Clicker 1.2.4 (Android)

Soccer Clicker

Soccer Clicker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soccer Clicker, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz online penaltı çekme oyunu.

Soccer Clicker, Android cihazlarda ücretsiz oynanabilir onlarca penaltı çekme oyunu arasından online tabanlı olması ve farklı oynanış sunmasıyla sıyrılıyor. Tabletin yanı sıra telefonda da rahat oynanış sunan futbol oyununda tek başımıza antrenmanlara katıldıktan sonra rakiplerimizin karşısına çıkıyoruz.

Penaltı noktasından bomboş kaleye verilen süre içerisinde olabildiğince şut çekmemizi isteyen oyunda şutun isabet etmesi bir anlam ifade etmiyor. Amacımız 30 saniye süre içerisinde mümkün olduğunca fazla şut çekmek. Yüzlerce hatta binlerce şut çekerek başarıya ulaşabiliyoruz. Tabii ki rakibinizi sahadan silmeniz için parmaklarınızın oldukça hızlı olması gerekiyor. Son derece seri olmak ta tek başına yeterli olmuyor. Yeni oyuncular satın almamız, bol bol antrenman yaparak kendimizi geliştirmemiz gerekiyor.

Yüzlerce penaltı atışı yaptıktan sonra online mücadele edebildiğimiz oyunda ne kadar şut çekersek o kadar para kazanıyoruz. Zar zor kazandığımız para oyunculara ve farklı toplara gidiyor.

YORUMLAR