Soccer Manager 2017

Soccer Manager 2017
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    756

  • Üretici

    Soccer Manager Ltd

Soccer Manager 2017 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur

Soccer Manager 2017 oyuncuları bir futbol takım yönetim simülasyonuna dahil eden bir mobil menajerlik oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir futbol menajerliği oyunu olan Soccer Manager 2017'de oyuncular seçecekleri takımın başına geçerek kariyer basamaklarına tırmanmaya ve takımlarını şampiyon yapmaya çabalıyorlar. Soccer Manager 2017 bize takım yönetimi anlamında birçok farklı detayla ilgilenme imkanı veriyor. Soccer Manager 2017'de tek işimiz transfer yaparak yıldız oyuncuları takımımıza kazandırmaktan ibaret değil; oyunda takımımızın taktiklerinden ve oyuncuların perofrmanslarından da biz sorumluyuz.

Soccer Manager 2017'de oyuncularımızı geliştirmek ve onları formda tutmak için çalışıyoruz. Bunun yanında maç günü sahaya çıkacak ilk 11'i belirleyip, 2 boyutlu maç ekranında maçları canlı olarak izliyoruz ve maç taktiklerini maçın gidişatına göre değiştirerek oyuncu değişiklikleri yapıyoruz. Başarılı olduğumuz takdirde özel ödüllre de kazanabilmekteyiz.

Soccer Manager 2017'yi dilerseniz bilgisayarınızdan, dilerseniz mobil cihazlarınızdan oynayabiliyor, herhangi bir cihazda oyunda kaldığınız yerden diğer cihazda devam edebiliyorsunuz.

YORUMLAR