Sol Invictus 2.2 (Android)

Sol Invictus

2.2
Sol Invictus
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sol Invictus, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir bilim kurgu-rol yapma oyunudur.

Genellikle kitaplardan ve zeka dolu filmlerden takip edebildiğimiz bilim kurgu evreni oyunla buluştu. Oyunlaştırılmış kitap olarak adlandırabileceğimiz bu türün başarılı bir temsilcisi olan Heavy Metal Thunder'ın yaratıcısından yepyeni bir oyun karşımızda: Sol Invictus

Bilim kurgu severlerin rahatlıkla oynayabileceği ve hayran kalabileceği bir oyun olan Sol Invictus, enfes hikayesiyle bizi savaşa davet ediyor. Kendi dünyanızı geri almak için büyük bir maceranın içine atılıyorsunuz. Anlatım tarzı ve hikayesiyle etkileneceğiniz bir yapıya sahip olan oyun, büyüleyici bir atmosfere sahip. Android cihazlarınızdan rahatlıkla oynayabileceğiz Heavy Metal Thunder'ın devamı niteliğindeki şaheserde siz ve takım arkadaşlarınız zalimlere karşı boyun eğmemeye çalışacaksınız. Kitap okur gibi oyun oynamanın verdiği keyfi içinizde hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

Özellikleri:

- Çoklu slotlar: Üç hikaye katmanı

- Farklı karakterlerden oluşan güçlü bilim kurgu evreni

- Zengin, çoğaltılabilir hikaye anlatımı

- Film müziğine eş değer ses efektleri ve canlı atmosfer

- Sürekli devam eden destansı bir seri...

Sol Invictus'ın ücretli olması moralinizi bozmasın. Çok cüzi bir miktar ödeyerek Google Play Store'dan satın alabilirsiniz. Bilim kurgu seviyorsanız oynamanızı mutlaka öneririm.

NOT: Bazı düşük modellerde hafıza sorunu yaşayabilirsiniz.