SONIC RUNNERS

SONIC RUNNERS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sonic ile iki boyutlu bir sonsuz koşu oynamak isteyenler için SEGA tarafından hazırlanan eğlenceli bir oyun.

SEGA mobil oyunlara iyi alıştı! Şirketin senelerdir en önemli maskoto ulan Sonic bir sonsuz koşu oyunuyla yine Android kullanan oyunseverlere ulaştı. Sonic Runners isimli bu oyunda yine kötü adam Dr. Eggman karşısında Sonic, Tails ve Knuckles karakterlerinden birini seçip tehlikeli parkurlarda reflekslerinizi iyi yönetmeniz gereken bir oyun mantığı ile karşılaşıyorsunuz. 2 boyutlu bir Sonic oyununun özlemini yaşayan oyunseverler tam aradıkları şey olmasa da yakın bir çalışma bulabilirler.

Sonic oyunlarından alışık olduğunuz gibi yolda karşınıza çıkan halkaları toplamanız gerekiyor. Bununla birlikte harita içerisinde yer alan kristalleri de toplamanız gerekiyor. Oyunu oynadıkça seviye atlayıp karakterlerinizi saha güçlü hale getirebiliyorsunuz. Sonsuz koşu oyunlarını seviyorsanız dünyanın en popüler platform oyunları serisinden biri olan Sonic The Hedgehog bölümlerinin tasarımları içerisinde oynayabileceğiniz bir dünya sizleri bekliyor.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış Sonic Runners isimli bu oyun tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bunun yanında uygulama içi satın alma seçenekleri ile daha hızlı güçlenip oyunda hızlı mesafe katetmeniz mümkün.