Soul Hunters 2.4.29 (Android)

Soul Hunters

Soul Hunters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soul Hunters, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz aksiyonu bol bir rol yapma oyunudur.

Soul Hunters, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz aksiyonu bol bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Güçlü düşmanların üstesinden gelin ve dünya çapında ün sağlayın.

Karanlık ve büyülü bir dünyada geçen dünyada geçen oyunda birbirinden efsanevi kahramanları kontrol ediyor ve düşmanlarınızı alt etmeye çalışıyorsunuz. Assassin Creed oyunundan tanıdığınız suikastçi Ezio'nun ana kahraman olarak kullanıldığı oyunda birbirinden farklı kahramanları kontrol edebiliyorsunuz. 50'den fazla süper güce sahip kahraman arasından dilediğinizi seçin ve düşmanlarınızın üzerine salın. Stratejik bilginizi zorlayan bu oyunda seçtiğiniz kahramanlarla düşmanlarınızın üzerinde saldırı gerçekleştiriyor ve dünya çapında bir üne sahip olabilirsiniz. Haftalık düzenlenen arenalara katılım sağlayabilir özel ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Büyüleyici görsel efektlere sahip olan oyunu mutlaka denemelisiniz.

Oyunun Özellikleri;

  • Büyüleyici görsel efektler
  • Fantastik oyun kurgusu
  • Haftalık turnuvalar

Soul Hunters oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.