Speedy Car 1.0 (Android)

Speedy Car

1.0
Speedy Car
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Speedy Car'da yoğun trafikte otomobilimizi etraftaki diğer araçlara çarpmadan kullanmaya çalışıyoruz.

Speedy Car, Android akıllı telefon ve tabletler üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış olan, beceri odaklı bir yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Hiçbir ücret ödemesi yapmadan indirebileceğimiz bu keyifli oyundaki temel amacımız direksiyonu başına geçtiğimiz aracı hiçbir yere çarpmadan ilerletmek ve mümkün olduğunca ilerleyerek yüksek puan toplamak.

Speedy Car aslında sonsuz koşu oyunu gibi çalışıyor. Aracımızı kontrol edebilmek için ekranın sağ ve sol tarafındaki butonları kullanmamız gerekiyor. Bu butonlar aracılığı ile aracımızın ilerlediği şeridi değiştirebiliyoruz. Oyunda çevredeki araçlara çarpmamanın yanı sıra karşımıza çıkan puanları toplamamız da öngörülüyor. Bu puanlar bölüm sonundaki skorumuza direkt olarak etkide bulunuyorlar.

Kazandığımız paraları kullanarak aracımızı upgrade edebiliyoruz. Seçenekler gayet bol tutulmuş. Kendi zevkinize göre satın alabileceğiniz çok sayıda araç var.

Beceri, sonsuz koşu ve yarış oyunu dinamiklerini bir araya getiren Speedy Car, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz ideal bir oyun.

YORUMLAR