Spin Runner

Spin Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spin Runner sürekli değişen yer çekiminde ilerlemeye çalıştığınız, kazandığınız paralarla yeni ekipman ve eşya satın alabildiğiniz Android için ücretiz bir platform oyunudur.

Bağımsız oyuncu yapımcısı SnowGrains'ten yeni bir ilerlemeli platform oyunu olan Spin Runner, başarılı oynanış mekanikleri ve eğlenceli bölümleriyle mobil platformda yeni oyun arayan tüm kullanıcıları tatmin etmek üzere yola çıktı! Madenci kaslı tuhaf bir amcayı yönettiğimiz oyunda tehlikeli mağaralardan tuzaklar dolu dağlara yolculuk ederken ekran sürekli 360 derece dönüyor ve sizin de maceranızda dengenizi buna göre ayarlamanız gerekiyor.

Zorlayıcı oyun mekanikleri ve insanı çeken yapısıyla mobilde bambaşka bir platform deneyimi sunan Spin Runner'da altın peşinde koşmak gerçekten eğlenceli bir hal alıyor. Oyunun kendine özel kontrolleri sürekli dönüp duran dünyada tüm dikkatinizi oyuna vermenize neden oluyor, farkında olmadan oyun başında saat harcayabilirsiniz. Golden Bill takma isimli amcamızla dağlarda sürekli altın peşinde koşuyoruz ve tehlikeleri atlatıyoruz. Zıplayarak, kayarak hatta uçarak tehlikelerden kaçının, ustalıkla tasarlanmış cıvıl cıvıl bölümlerde altınların peşinde kendi yolunuzu bulun. Dikkat etmeniz gereken bir de zaman faktörü var ki bu oyunu çok daha eğlenceli yapıyor.

Spin Runner'da bölümlerin tekdüze gitmeyip sizlere birden çok yol sunması oynanışı geliştiriyor, jetpack dahil satın alabileceğiniz eşyalarla da sürekliliği sağlayan bir yapı sunuyor. Ayrıca atmosfere uygun müzik seçimiyle Spin Runner'da kendinizi adeta hazine avcısı kimliğine bürünmüş halde bulacaksınız.

Spin Runners Android cihazlar için tamamen ücretsiz olarak tüm platform seven oyuncuların mutlaka göz atması gereken şirin ve eğlenceli bir oyun.

ARTILAR

Müzikler ve grafikler başarılı

Oyun içi altınla alınabilen eşyalar oyunun havasını etkiliyor

Yer çekimi değişimi çok yenilikçi

EKSİLER

YORUMLAR