Spiral Tower 1.0 (Android)

Spiral Tower

1.0
Spiral Tower
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spiral Tower, size verilen nesneyi düşürmeden en üst noktaya ulaştırmanızı amaçlayan bir beceri oyunudur.

Dönerek tırmanılan bir kuleye kare şeklindeki bir nesneyi çıkartabilir misiniz? Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Spiral Tower oyunu sizden bunu yapmanızı istiyor.

Spiral Tower oyununda yüksek bir kulenin etrafında dolanarak en üst noktaya ulaşmaya çalışıyorsunuz. Elbette yolculuğunuz hiç kolay olmayacak. Kule etrafında sizin en üst noktaya ulaşmanızı istemeyen kötü karakterler var. Bu yüzden yolculuk esnasında acele etmemeli ve oldukça dikkatli olmalısınız. Yol boyunca karşınıza dönen cisimler, yukarıdan düşen kareler ve üçgen şeklinde tuzaklar çıkacak. Tüm bu engelleri geçebilmek için deneyimli ve soğukkanlı olmalısınız.

Gelişmiş grafiklere ve oldukça eğlenceli müziklere sahip olan Spiral Tower, sizi boş zamanlarınızda eğlendirecek. Oyunda en iyiler arasına girebilmek için eğlenmeniz yetmiyor. Oyuna önem vermeli ve en üst noktalara çıkmalısınız. En üst noktaya ise ancak tecrübe ile ulaşabilirsiniz. Spiral Tower oyununda ilk başlarda çok fazla yanacaksınız. Bunu önemsemeyin ve her seferinde oyuna yeniden başlayın.

Spiral Tower oyununun kontrolleri ise oldukça kolay. Kule etrafında ilerleyen cismi durdurmak için ekrana dokunmanız yeterli. Dokunma işlemleri ile birlikte engelleri aşabilir ve yolunuza devam edebilirsiniz. Eğer bu tarz beceri oyunlarını seviyorsanız Spiral Tower'ı hemen şimdi deneyin!

YORUMLAR