Splash: Underwater Sanctuary

Splash: Underwater Sanctuary
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Splash: Underwater Sanctuary, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Splash: Underwater Sanctuary, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Denizleri ve okyanusları seviyorsanız bu oyun ile eğlenceli dakikalar geçirme şansına sahip olabilirsiniz.

Deniz canlıları ilginizi çekiyorsa, denizaltı ile ilgili belgeselleri severek izliyorsanız ve bu enteresan yaratıklarla ilgili bilgiler edinmeyi seviyorsanız, Splash: Underwater Sanctuary tam size göre bir oyun diyebilirim.

Aynı anda hem eğlendirici hem de bilgilendirici türde bir oyun olduğundan her yaştan insana hitap ediyor olsa da daha çok çocukların beğeneceğini de söyleyebilirim. Özellikle biyoloji ile ilgilenen çocuklar çok severek oynayacaklardır.

Pek çok başarılı oyunun yapımcısı olan ve Flutter adlı kelebeklerle ilgili bir diğer simülasyon oyununu geliştiren DeNa Corps. firması tarafından geliştirilmiş olan oyun çok yeni olmasına rağmen şimdiden 500 bin indirmeye yaklaşmış durumda.

Oyunda okyanusun ekosistemi ve devamlılığı sizin ellerinizde diyebilirim. Bunun için okyanusun popülasyonunu artırmanız ve çeşitliliği devam ettirmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için de balıkları yumurtalarından çıkarmalı, beslemeli ve büyütmelisiniz.

Bu esnada mercan resiflerinden çıkan altınları toplamanız gerekiyor. Çünkü daha sonra bu altınları yiyecek üretmekte kullanıyor ve daha sonra bu yiyeceklerle balıklarınızı besliyorsunuz. Oyunda çeşit çeşit pek çok farklı türden balık bulunuyor.

Oyun hem eğlenceli hem öğretici demiştim. Öğretici olmasının sebebi ise oyun içerisinde bir ansiklopedi bulunması. Bu ansiklopedi üzerinden keşfettiğiniz balık ve su altı canlı türleri hakkında çeşitli bilgiler edinebiliyorsunuz.

Oyunda yine oynadıkça level atlıyor, level atladıkça daha fazla çeşidin kilidini açtırıyorsunuz. Bununla birlikte okyanusunuzu kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz pek çok güzel dekorasyon da bulunuyor. Yine oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayarak hediye alışverişi yapabiliyorsunuz.

Güzel ve farklı bir oyun olan Splash: Underwater Sanctuary'yi denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR