Square Hero

Square Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Square Hero, herkesin keyifle oynayabileceği bir aksiyon odaklı beceri oyunu.

Square Hero, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir aksiyon odaklı beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Sevimli atmosferiyle daha ilk dakikadan dikkatlerimizi çekmeyi başaran bu oyunda kare şekline sahip olan karakterimizi yukarıya doğru tırmandırıyoruz.

Oyundaki kontrol mekanizması basit dinamikler üzerine kurulu. Ekrana tek tıklama ile karakterimizi kontrol edebiliyoruz. Ekrana bastığımız zaman karakterimiz zıplıyor ve bir üst seviyeye geçiyor. Elbette bunu yapabilmek için tavanın boşluk olması gerek. Eğer kafasını tava çarparsa karşı tarafa atlıyor ve yoluna devam ediyor.

Oyunda başarılı olabilmek için zamanlamaya çok dikkat etmemiz gerekiyor. Kutunun yönünü değiştirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeteli oluyor. Bu sürükleme ve tıklama hareketlerini uyum içerisinde yapıp katları çıkarken bir yandan da altınları toplamamız gerekiyor.

Pek çok farklı karakter modellemesine sahip olan oyunda aksiyon bir an olsun durmuyor. Bu tarz bir beceri oyunu arıyorsanız Square Hero'yu asla kaçırmayın.

YORUMLAR