Squishy The Suicidal Pig

Squishy The Suicidal Pig
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Squishy the Suicidal Pig, PC'de Steam üzerinden bağımsız oyunlar kategorisinde başarıyı yakaladıktan sonra Android için de mobil ortamlara gelen eğlenceli bir platform oyunudur.

Hero Siege gibi mobil platformda başarılı oyunlara imza atmış stüdyo şimdi de retro tarzındaki yeni platform oyunu Squishy the Suicidal Pig ile karşımızda. Steam'de birçok oyuncunun beğenisini kazanmış oyun sonunda mobil platforma da çıkışını gerçekleştirdi ve tüm platform oyunu severleri kaliteli ve eğlenceli yapısıyla bekliyor.

Nostaljik sidescroller tarzı oynanışıyla Squishy the Suicidal Pig sizleri oyun tarihinin eski zamanlarına götürürken yenilikçi bölüm mekanikleri ve eğlenceli oynanışıyla da her türden oyuncuyu etkilemeyi başarıyor. Bölümler içerisinde yer alan mini boss'lar, sonradan açılabilen özellikler, inanılmaz zorlayıcı boss savaşları ve hatta eski oyunların YouTube gibi platformlar üzerinde "speedrun" tabiriyle geçen hızlı oynanışın oyun içinde modu bulunuyor. Yani Squishy the Suicidal Pig'de iyi olduğunuzu iddia ediyorsanız derhal speedrun moduna geçerek kısa sürede hünerlerinizi test edebilirsiniz.

Squishy the Suicidal Pig'in bölümleri boyunca karşılaştığımız bulmacalar zekice tasarlanmış ve genellikle bu tarz oyunlarda bulunan tekdüze mantıkla ilerlemiyor. Bir yanda duvarları kırmak için dinamitler patlatırken diğer yandan zıplayışınızı ayarlayarak platformlar arası geçiş yapmak zorunda kalıyorsunuz. Bu da oyunun oynanabilirliğini ve genel olarak eğlencesini arttırıyor. Mobil platformlarda bulunan birçok ilerlemeli oyunun aksine Squishy the Suicidal Pig'i farklı yapan özelliği oyuna başladığınız anda anlayacaksınız.

Eğer platform oyunlarıyla aranız iyiyse ve mobilde gerçekten keyifli vakit geçirme taraftarıysanız Squishy the Suicidal Pig'e 2 TL'lik bir harcamayla satın alabilirsiniz. Bizden söylemesi, oyun gerçekten parasının hakkını veriyor.

ARTILAR

Parasının hakkını veren sınırlı platform oyunlarından biri

Speedrun modu harika

Mükemmel bölüm tasarımları ve dinamik oynanış

EKSİLER

YORUMLAR