Stampede Run

Stampede Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stampede Run, hem görmeye hem oynamaya alıştığımız koşu oyunlarına farklı bir bakış açısı kazandıran yeni ve eğlenceli bir Android koşu oyunudur.

Stampede Run, Dünyanın en popüler oyun üreticilerinden biri olan Zynga tarafından geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir koşu oyunudur. Temple Run ve Subway Surfers gibi 2 popüler koşu oyununa benzeyen oyunun genel yapısı benzerlik gösterse de, sahip olduğu grafikler ve oynanış oldukça farklı diyebilirim.

Boğalar ile birlikte koşacağınız oyunu dilerseniz arkadaşlarınız ile birlikte oynayabiliyorsunuz. Boğaları atlatarak koşmaya çalışacağınız oyunda kazandığınız puanlar ve tamamladığınız görevler sayesinde güçlendirme özellikleri kazanabilir ve liderlik sıralamasında üstlere tırmanabilirsiniz. Boğaların nereye doğru koşacağını önceden kestirerek onları atlatmak oyundaki başarınızı büyük ölçüde etkileyecektir.

Mevsimlik olarak farklı oyun temaları oyuna eklenerek oyun keyfiniz daha da arttırılıyor. Bunın dışında oyunda zaman zaman boğaların üzerine binerek bonuslar kazanabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz en eğlenceli ve ücretsiz koşu oyunlarından bir tanesi olan Stampede Run'ı Android telefon ve tabletlerinize hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.