Star Trek Timelines 1.0.2 (Android)

Star Trek Timelines

Star Trek Timelines
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Trek Timelines mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Star Trek Timelines ilk olarak 60'lı yıllarda televizyonlarda yayına giren Star Trek ya da ülkemizde Uzay Yolu adıyla anılan meşhur dizinin resmi bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Star Trek Timelines'da Uzay Yolu evrenine yolculuk ediyoruz ve bu evrende bilim kurgu tadında bir maceraya atılıyoruz. Oyunumuzun hikayesi sadece son yıllarda çıkan Star Trek filmlerini değil, bütün Star Trek dizi ve filmlerini kapsayan bir senaryoyu içeriyor.  Bu macera boyunca Kaptan Kirk, Mr. Spock ve Picard gibi ünlü Star Trek kahramanlarının yanısıra mürettebatta yer alan diğer ünlü kahrammanları da kontrol edebliyoruz.

Star Trek Timelines'ın oynanışı bir kart oyununa benziyor. Kahramanlarımızı temsil eden kartları topluyoruz ve kendi kahraman takımımızı oluşturarak bu kahramanlarla birlikte galaksi çapında ortaya çıkan problemleri çözmeye çalışıyoruz. Her kahraman kendine has yeteneklere sahip olduğu için bu problemleri çözmek için farklı yöntemler uygulayabiliyoruz ve kahramanlarımızın özel yeteneklerinden faydalanabiliyoruz.

Star Trek Timelines otobüs yolculukları gibi ölü zamanları oldukça keyifli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı oluyor.

YORUMLAR