Star Wars: Assault Team

Star Wars: Assault Team
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Wars: Assault Team eğlenceli bir taktiksel savaş oyunudur

Star Wars: Assault Team oyun severlere Star Wars evreninde geçen eşsiz bir macera sunan ve Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde ücretsiz olarak oynanabilen bir taktiksel savaş oyunudur.

Bir LucasArts eseri olan Star Wars: Assault Team oyununda favori Star Wars kahramanlarımızı seçerek stratejik bir şekilde rakiplerimizle karşılaşıyoruz ve efsanevi savaşlara imza atıyoruz. Oyunda Star Wars filmlerinden alışık olduğumuz birçok farklı mekanı ziyaret etmekteyiz. Yeri geldiğinde düşman filolarının içerisine sızarken yeri geldiğinde düşman gemilerinden kaçıyoruz, Wookie direnişini bularak Mos Espa sokaklarında pusulara karşı hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Star Wars: Assault Team bize Luke Skywalker, Han Solo, Boba Fett gibi ünlü Star Wars kahramanlarını kontrol etme imkanı sunuyor. Her kahraman kendine has yeteneklere, istatistiklere ve saldırı şekillerine sahip. Bu nedenle takımımızı kurarken bu yeteneklere dikkat etmeli ve stratejik bir şekilde plan yapmalıyız.

Star Wars: Assault Team'de sıra tabanlı olarak geçen savaşların en önemli noktası doğru stratejiyi belirlemek. Oyunda rakiplerimizi yendikçe yeni ödüller kazanabiliyor, yeni kahramanların kilidini açabiliyoruz. Toplayacağımız eşyalar ile kahramanlarımızın mevcut özelliklerini ve özel saldırı yeteneklerini geliştirebilmemiz mümkün.

Star Wars: Assault Team diğer oyuncularla PvP karşılaşmaları yapmamıza da imkan tanıyor. Bu karşılaşmalarda ekstra ödüller kazanabilmemize fırsat verilmekte.

Eğer Star Wars serisinin hayranıysanız bu oyun hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR