Star Wars Pinball 3 3.0.2 (Android)

Star Wars Pinball 3

Star Wars Pinball 3
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    96

  • ÜRETİCİ

    ZEN Studios Ltd.

Star Wars Pinball 3, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir pinball oyunu.

Star Wars Pinball 3, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir pinball oyunu olarak öne çıkıyor. Oyun ve atari salonlarının vazgeçilmezileri arasında yer alan pinball'u artık mobil cihazlarımız üzerinde de oynayabilme şansına sahibiz, üstelik Star Wars temasıyla!

Oyuna ilk girdiğimizde karşımıza muhteşem görsellerle hazırlanmış bir arayüz çıkıyor. Farklı temalar üzerine kurulu olan bu arayüz hem oyunun kalite algısını artırıyor hem de çeşitlilik yaratarak oyunun monotonlaşmasını engelliyor. Eğer sunulanları yetersiz bulursanız uygulama içi satın almalar yaparak masa sayısını artırabilirsiniz.

Yıldız Savaşları evreninden tanıdığımız ikonik karakterle etkileşime girebiliyor oluşumuz oyunun en iyi özelliklerinden bir tanesi. Star Wars temasına güvenen kuru ve tatsız bir oyun yerine mümkün olduğunca zengin hale getirilmiş, oyunculara benzersiz bir deneyim yaşatma amacıyla hazırlanmış bir yapım olduğunu her detayında anlıyoruz. İsimden kazanmak yerine sunulan yüksek kaliteli detaylarla başarıyı yakalamak istiyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Star Wars Pinball 3, kaliteli ve sürükleyici bir arcade oyun deneyimi yaşamak isteyen büyük küçük herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR