Stay In The Line

Stay In The Line
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stay In The Line, oynadıkça bağımlısı olup başımdan kalkamayacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android beceri oyunu.

Stay In The Line, Android telefon ve tablet sahiplerinin oynayabileceği eğlenceli bir Android oyunu. Beceri oyunları kategorisinde yer alan Stay In The Line, oynarken zaman zaman heyecanlanmanızı sağlıyor.

Oyundaki amacınız kontrol edeceğiniz kırmızı top ile gri yol üzerinde ilerlemek ve yol dışına çıkmamaya çalışmak. Eğer yol dışına çıkarsanız oyun sona eriyor. Bu nedenle sürekli olarak en yüksek puanı elde etmeye çalışmanız gerekiyor. İlerlediğiniz yol zaman zaman dümdüzken, oyunun belirli aşamalarında farklı geometrik şekillere dönüyor. Bu tür kıvrımlarda dikkatli hamle yaparak yanmadan geçmeniz gerekiyor.

Oyunda topun kontrolünü ise parmağınızı sağa ve sola götürerek sağlıyorsunuz. Topla birlikte ne kadar yol giderseniz, o kadar fazla puan kazanıyorsunuz.

Herhangi can sıkıcı reklamlar bulunmayan oyunun grafikleri çok iyi değil fakat gözünüzü rahatsız da etmiyor. Ayrıca oyun içerisinde kullanılan müzikler gerçekten süper. Oynarken gaza gelmenizi sağlıyor.

El becerilerinize güveniyorsanız Stay In The Line oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirerek kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR