Stick Cricket (Android)

Stick Cricket

Stick Cricket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stick Cricket ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kriket oyunudur

Stick Cricket, Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kriket oyunudur.

Ülkemizde pek tanınmayan kriket sporu oldukça ilginç bir takım sporudur. Kriket maçlarında 11'er kişilik takımlar karşılaşmaktadır ve takımlardan biri topu karşı takımın vurucusuna doğru fırlatırken vurucu topun kaleye gitmesini önlemeye çalışmaktadır. Vurucu topu karşıladıktan sonra topu fırlatan takım oyuncuları topu saha dışına çıkmadan yakalamaya çalışır.

Stick Cricket bize bu eğlenceli karşılaşmaları Android cihazlarda yapma imkanı veren bir mobil oyundur. Oyuna 16 takımdan birini seçerek rakiplerimizin karşısına çıkıyoruz ve turnuvalarda kupa peşinde koşuyoruz. Oyunun güzel yönü ise Stick Cricket'i Bluetooth üzerinden arkadaşlarımızla çoklu oyunculu olarak oynamamıza imkan tanıması.

Stick Cricket'da çöp adam tarzındaki oyuncuları yönetmekteyiz. Oyundaki bu yapı oyuna özel bir hava katmakta. Oyun birçok Android cihazda rahatça oynanabilmekte.