Stickman Badminton Champion

Stickman Badminton Champion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Badminton Champion ücretsiz olarak oynayabileğiniz bir badminton oyunudur

Stickman Badminton Champion eğer mobil cihazlarınızda eğlenceli bir spor oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir badminton oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Stickman Badminton Champion'da kahramanlarımız çöp adamlar. Badminton sporu ilk bakışta tenise benzeyen bir spor olsa da oyun dinamikleri açısından farklılık gösteren bir spor. Tenis ve badminton raketlerle oynansa da badmintonda yuvarlak bir top yerine bu spora özel bir top kullanılıyor. Badminton topu yere değdiğinde tenis topu gibi sekip zıplamadığından oyun kuralları da değişiyor. Badminton'da rakibiniz size topu gönderdiğinde topu yere düşürmemeniz gerekiyor.Rakibe topu gönderdiğinizde topu yakalayamazsa sayı alıyorsunuz.

Stickman Badminton Champion heyecanlı bir oynanışa sahip. Tek parmağınızla oynayabileceğiniz oyunda vuruş yapabilmek için parmağınızı ekranda sürüklemeniz yeterli. Oyunda dilerseniz şampiyonalara katılabilir, dilerseniz kariyer modunda kendi kariyerinizde ilerlemeye çalışabilirsiniz. Basit; fakat hoş görünen grafiklere sahip Stickman Badminton Champion'da kulağa hoş gelen ses efektleri de yer almakta.

Mobil cihazlar için başarılı bir şekilde optimize edilmiş Stickman Badminton Champion düşük donanım özelliklerine sahip Android cihazlarda bile rahatça çalışabiliyor.

YORUMLAR