Stickman Basketball 2017 1.0.2 (Android)

Stickman Basketball 2017

Stickman Basketball 2017
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Basketball 2017 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur

Stickman Basketball 2017 oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip olan bir mobil basketbol oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Stickman Basketball 2017, mobil cihazlarda sıkça karşımıza çıkan basit şut atma oyunlarından farklı olarak bize takımlar halinde maçlar yapabilme imkanı veriyor. Bu maçlarda 3 sayılık şutlarla farkı açabiliyor, çılgın smaçlarla tribünleri coşturabiliyoruz.

Stickman Basketball 2017'de çöp adam kahramanlarla maç yapmaktayız. Oyunun kendine has görsel stili oyuna farklı bir hava kazandırıyor. Oyuncu animasyonları da oldukça başarılı. Oyun mobil cihazınızı yormadan akıcı bir şekilde çalışabiliyor.

Stickman Basketball 2017 içinde 100'ün üstünde takım, farklı turnuvalar ve kupalar yer alıyor. Ayrıca oyunun multiplayer modu sayesinde oyunu diğer oyunculara karşı oynayabiliyor, daha heyecanlı maçlar yapabiliyoruz. Oyun içinde basketbol salonlarının haricinde dış mekanlarda da sokak basketbolu maçları yapabilmekteyiz. Karışık olmayan kontrollere sahip olan oyun 4 farklı zorluk seviyesiyle birlikte gelmekte.