Stickman Destruction 4 Annihilation 1.03 (Android)

Stickman Destruction 4 Annihilation

Stickman Destruction 4 Annihilation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çöp adamlarla aksiyona hazır olun.

Mobil platformda çöp adam oyunları oldukça popüler bir hale geldi. Sürükleyici yapısı ile oyunculara keyif dolu anlar sunan Stickman oyunları ücretsiz olarak mobil oyunculara sunuluyor. 

Oldukça basit grafiklere sahip olarak karşımıza çıkan Stickman Destruction 4 Annihilation, mobil platformda simülasyon oyunları arasında yer alıyor. Stickman games free tarafından geliştirilen Stickman Destruction 4 Annihilation’de karşımıza çıkan çöp adamları ezip geçeceğiz. 

Oyun içerisinde çok sayıda birbirinden farklı araçlar yer alıyor. Oyuncular bu araçlar ile platform üzerinde yer alan çöp adamları ezmeye ve yok etmeye çalışacaklar. Platform üzerinde yer yer çeşitli engeller de bizleri karşılayacak. Oldukça sade renk seçeneklerine sahip olan mobil oyunda, fantastik hareketler yapabilecek ve eğlenceli anlar yaşayacağız. Oyun içerisinde devasa kamyonları da sürebilecek ve farklı bir deneyim tadabileceğiz. 

HD grafikler ve özel film müziği ile karşımıza çıkan yapım, benzersiz fizik motoru ile oyuncuların beğenisini kazanmıştır. Stickman Destruction 4 Annihilation, Android platformunda tamamen ücretsiz olarak oynanmaktadır. Oyun 4.3 gibi bir inceleme puanına sahip.
 

YORUMLAR