Stickman Skater 1.4.3 (Android)

Stickman Skater

Stickman Skater
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    129

  • Üretici

    Turbo Chilli Pty Ltd

Stickman Skater eğlenceli bir kaykay oyunudur

Stickman Skater bize boş zamanlarımızı eğlenceli bir şekilde değerlendirme imkanı veren, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerimizde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir kaykay oyunudur.

Stickman Skater'da ünlü olmaya ve manşetlerde çıkmaya çalışan bir çöp adamı yönetiyoruz. Çöp adamımız kaykayının üzerinde gerçekleştirdiği numaralarla ilgiyi çekmelidir ve dergilerin kapağına çıkmalıdır. Bunun için çöp adamımız yardımcı olarak çılgın akrobatik hareketler gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Bağımlılık yapıcı bir yapıya sahip olan Stickman Skater bize korkulukların, rampaların ve hatta otobüslerin üzerinde kayabilme ve akrobatik hareketler gerçekleştirebilme imkanı veriyor. Oyunda yüzlerce hareket kombosu yer alıyor ve biz kombolarımıza göre puan kazanıyoruz. Oyundaki kaykay numaraları gerçek kaykaycılar tarafından tasarlanmış ve oyuna gerçekçi bir hava kazandırıyorlar.

Stickman Skater sevimli grafiklere sahip bir oyun. Yüksek sistem gereksinimlerine sahip olmayan oyun çoğu Android cihazda akıcı bir şekilde oynanabilmekte. Eğer kaykay oyunlarını seviyorsanız Stickman Skater'ı kaçırmayın.

YORUMLAR