Stone of Life 1.2.0 (Android)

Stone of Life

Stone of Life
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anime grafikleriyle batı aksion RPG oyunlarını harmanlayan Stone of Life, bu oyun türüne yeni bir zenginlik katıyor.

Diablo gibi bir hack and slash eğlencesini mobil cihazlarına taşımak isteyenler belki oyunun kendisine ulaşamıyorlar, ama bu boşluğun yerini dolduran güzel oyunlar var. Bu oyunlardan birisi de sizin için "Ne İndirsem? 4 Temmuz - 10 Temmuz" için seçtiğimiz Stone of Life. Anime'den fırlamış tatlı görseller JRPG severlerin aksiyon özlemine de kulak vermişçesine heyecanlı. Silahınızla ve kılıcınızla etrafın tozunu attırdığınız bir oyun düşünün. Seviyeler atladıkça seçmiş olduğunuz 4 farklı sınıfa göre de kendinize has yetenekler edinebiliyorsunuz.

4 tane sınıf var demiştik. Bunlar sırasıyla Dual Blade, Knight, Berserker ve Arch Mage. Bu sınıflardan anladığımız kadarıyla büyücünün bir istisna olması koşuluyla oyun içinde silah kullanmak son derece önemli ve sınıflara göre farklı zırhların aradaki farkı belirlemesi söz konusu. Bu durumu göre belki düşmanın dibinde duvar olmayı yeğleyen veya vur-kaç taktikleriyle saldıran bir oynayış tarzı takınmanız gerekiyor. Görünüşte son derece basit olan oyun oldukça akıcı bir oynanabilirlik sunuyor.

İlk günden oynayıp sıkılacağınız bir oyun denemektense sizi uzun süre bağlayacak aksiyon dolu bir oyunun peşindeyseniz Stone of Life oldukça başarılı bir seçenek olarak sizlere göz kırpıyor.

YORUMLAR