Stranded: A Mars Adventure

Stranded: A Mars Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stranded: A Mars Adventure retro tarzda bir mobil platform oyunudur

Stranded: A Mars Adventure eğer Mario benzeri retro tarza sahip platform oyunlarından hoşlanıyorsanız oynamaktan büyük keyif alabileceğiniz bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Stranded: A Mars Adventure'da kızıl gezegen olarak adlandırılan Mars'a yolculuk eden bir astronot kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımızın uzak gemisi Mars'a çakıldığında kahramanımız zor şartlarda hayatta kalmak zorunda kaliyor. Kahramanımızın oksijeni sınırlı olduğu için ilk olarak oksijen şişelerini bulması gerekiyor. Bu işi gerçekleştirebilmesi için de Mars yüzeyinde ölümcül engelleri aşması gerekiyor. Biz ona bu işi gerçekleştirmesi, parçalanan uzay gemisinin parçalarını bulup onu tamir etmesi ve dünyaya dönebilmesi için ona yardımcı oluyoruz.

Stranded: A Mars Adventure'da sevimli retro 2 boyutlu 8 bit grafikler yer alıyor. Arcade türünde bir yapıya sahip olan Stranded: A Mars Adventure hızlı ve heyecanlı bir oynanışa sahip ve her yaştan oyun severe hitap etmekte.