Street Dunk 3 on 3 Basketball

Street Dunk 3 on 3 Basketball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Street Dunk 3 on 3 Basketball ile heyecan dolu sokak basketbolu maçları yapabiliyoruz

Street Dunk 3 on 3 Basketball oyunculara gerçek basketbol karşılaşmaları yapma fırsatı veren bir mobil basketbol oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Street Dunk 3 on 3 Basketball'da sokak basketbolu maçları yapabiliyoruz. Sadece şut attığınız basit basketbol oyunlarının aksine detaylı bir yapıya sahip olan Street Dunk 3 on 3 Basketball oyunculara farklı oyun modları sunmakta. Kolay kontrolleri ile her seviyeden oyuncuya hitap eden Street Dunk 3 on 3 Basketball'da takımınızı seçiyorsunuz ve sahaya çıkıyorsunuz.

Street Dunk 3 on 3 Basketball'da maçlarda çılgın smaçlar yapabilirsiniz. Tek elle ve çift elle yapabileceğiniz şık smaçların yanısıra ters smaçlar ve 360 derece smaçlar da oyunda yer alıyor. Ayrıca geriye çekilerek şut atma, hook shot, özel turnike çeşitleri ile oyun renklendiriliyor.

Street Dunk 3 on 3 Basketball ortalamanın üzerinde bir grafik kalitesi de sunuyor. Oyunun en güzel yönlerinden biri turnuvalara katıldığınızda takımınızın ve oyuncularınızın yeteneklerinizi kazanacağınız parayla geliştirmenize imkan vermesi.

Street Dunk 3 on 3 Basketball eğer uzun süre oynayabileceğiniz kaliteli bir basketbol oyunu arıyorsanız hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR