Street Food

Street Food
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Street Food, kendi yiyecek ve içeceklerinizi hazırlayarak tezgahta satabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunu.

Street Food, kendi yiyecek ve içeceklerinizi hazırlayarak standınızda satacağınız eğlenceli ve çok fonksiyonlu bir oyun. Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan oyunda sadece yiyecek ve içecek hazırlamakla kısıtlı değilsiniz.

Satış yapacağınız standın hazırlanması, karakterlerinizin ince ayrıntılarına kadar giyeceklerini seçme gibi seçeneklerin de sunulduğu oyun özellikle küçük yaştaki çocukların beğenisini kazanıyor.

Aslen yabancı ülkelerde bulunan sokakta satış temalı oyunda, evinizin önünde kuracağınız stand üzerinde yiyecek ve içecekler satıyorsunuz. Sıcak yaz aylarında güneşin sıcağını kırmak için müşterilerinize buz gibi bir limonata hazırlayabiliyorsunuz.

Oyun içinde yer alan mini oyunlar ile daha da eğlenceli hale gelen Street Food'un en temel özelliği ile lezzetli yiyecekler pişirmeniz. Mutfak işleri yapmaktan keyif alıyorsanız, bu oyunu da çok seveceğinize eminim.

Kolay kontrollere sahip olan oyunda kontrol edeceğiniz kızların görünümü de müşterileriniz açısından oldukça önemli. Bu nedenle onları giydiririrken de zevkli seçimler yapmanız gerekiyor.

Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarakindirip oynayabileceği oyunu denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR