Street Skater 3D 1.0.2 (Android)

Street Skater 3D

Street Skater 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Street Skater 3D, Temple Run ve Subway Surfers oyunlarındaki gibi gibi sokaklarda gezerek yoldaki altınları toplamaya çalışacağınız fakat bu sefer koşmak yerine kaykay süreceğiniz eğlenceli bir Android aksiyon oyunudur.

Street Skater 3D, petenciler ve kaykaycıların ilgisini çekebilecek ve aksiyon oyunları kategorisinde yer almasına rağmen sonsuz koşu oyunu olarak adlandırılan oyunlardan bir tanesidir. Oyunun temel mantığı kaykaycı ile birlikte ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemek ve yol üzerindeki tüm altınları toplayarak alabildiğiniz maksimum puana ulaşmak.

3 boyutlu olması ve güzel grafikleri sayesinde ilgi çeken oyunda 2 farklı kontrol mekanizması bulunuyor. Yani oyunu ister tuşlara dokunarak isterseniz de telefon yada tabletinizi sağa sola yatırarak oynayabiliyorsunuz.

Sokaklarda geçen bu oyunda önünüze arabalar ve diğer engeller çıkabilir. Engellere çarpmadan atlatmalı ve onları geçmelisiniz. Aksi halde oyuna baştan başlamanız gerekiyor. Sokaklarda gezerken gireceğiniz tüneller ve çıkacağınız köprüler de var. Bu nedenle oyundan sıkılmanız oldukça zor. Ayrıca bu tür oyunların genel özelliği olarak yüksek puan hırsı nedeni ile oynadıkça oynayasınız gelecektir. Bir başka deyişle bağımlı olabilirsiniz.

Özellikler:

  • 6 Farklı kontrol edebileceğiniz kaykaycı
  • Daha yüksek performans için kullanabileceğiniz 2 farklı güçlendirici
  • Oyuna ara verip daha sonra devam edebilme
  • Gerçek kaykay hareketleri ve numaraları
  • 3 Boyutlu grafikler
  • Etkileyici oyun içi müzikler

Eğer kaykaylı veya patenli aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız Street Skater 3D'yi mutlaka ücretsiz olarak indirerek oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR