Striker Manager 2 1.1.9 (Android)

Striker Manager 2

Striker Manager 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Striker Manager 2, futbolla arası iyi olan oyunseverlerin büyük keyifle oynayacakları bir futbol menajerlik oyunu.

Striker Manager 2, futbol ve menajerlik oyunları oynamaktan keyif alan Android cihaz sahiplerine tamamen ücretsiz olarak sunulan bir oyun.

Aslında Stiker Manager 2'yi tamamiyle bir futbol oyunu olarak tanımlamak hata olur. Çünkü bu oyunda maçlara direkt olarak müdahale edemiyoruz. Menajer olarak takımızın taktiklerini ayarlayarak, maçlara çıkacak futbolcuları seçerek ve diğer stratejik işlemlerini yaparak onu zafere taşımaya çabalıyoruz.

Oyunun en iyi yanlarından birisi oyunculara geniş çaplı kişiselleştirmeler sunması ve onları bu konuda epey serbest bırakması. Futbol takımımızdan tutun da stadyum tasarımımıza kadar her ayrıntı üzerinde kontrol imkanına sahibiz. Oyunda sergilediğimiz performansa göre çeşitli ödüller kazanabiliyoruz. Ödüllerin hepsini kazanabilmek için kararlarımızı doğru vermeli ve stratejik olarak akıllıca adımlar atmalıyız.

Stiker Manager 2'nin güçlü olduğu yönleri arasında multiplayer modu bulunuyor. Sadece tekli oyuncu modlarıyla ilgilenmek istemeyenler arkadaşlarına karşı da oynayabilirler.

Kapsamlı bir oyun deneyimi sunan Stiker Manager 2, Android cihazları üzerinde oynayabilecekleri bir menajerlik oyunu arayanların denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR